Skip to Content
Obrázek uživatele Zdenál

Spustil jsem tady také jednoduchý blog, čili internetový deník. Tímto zápisem demonstruji, jak se to asi dá použít a píšu to jako běžný uživatel. Jako ukázku použiju sdělení aktuálních informací o mé osobě. Od posledního srazu před 10 lety se nic moc nezměnilo a tak to bude jednoduché.

Stále mám stejnou manželku, jednoho syna Jakuba a pracuju ve stejné firmě DemSys software. Kubovi už bude 23, studuje VŠ a je docela v pohodě. Zdraví nám všem slouží úměrně věku. Se životem jako takovým asi bojujeme všichni v rámci dnešního životního stylu stejně, tak co k tomu víc dodat.

Hlavní záliby mám stále stejné, snad se jen trochu přehodily priority a počitače ustoupily do pozadí. Nicméně mne to stále živí a tak, co mi zbývá. Novinkou je, že jsem začal sbírat staré foťáky a těmi foťáky také fotit. Je to takový úlet z dnešního digitálního světa a je to docela pohoda. Takže aktuální záliby asi v tomto pořadí:

  1. Fotografování
  2. Taroky
  3. Cyklistika
  4. Hudba
  5. Počítače
  6. Lyžování 
  7. Četba

Rodinu si zařadit netroufám, ale snažím se jak jen to jde. Nějak to naznačím přiloženými fotografiemi. Kliknutím na název přílohy se fotky zobrazí. A tím toto CV končím.