Skip to Content

Kde to sakra jsem, kde jsem se to sakra ocitl ...


Přece na webu třídy E-IV.A, která maturovala v roce 1978 na SPŠ elektrotechnické v Ostravě-Vítkovicích. Web byl založen k třicátému výročí této události a slouží spolužákúm a přátelům k virtuálnímu scházení. Více v úvodním článku a v návodu k použití.

Sraz po 44 letech

 Nevím jak vám, ale mi se to dnes moc líbilo ... vlastně co to kecám, já vím že se to líbilo všem co dorazili. Děkuji vám moje milé spolužačky a spolužáci, vracet se s vámi proti proudu času je moc milé a příjemné a je to v současné podivné době rozložené společnosti vlastně velmi důležitý pevný bod. Vracel jsem se domů ve skvělé náladě a v nejbližších dnech mě jen tak něco nerozhodí a že toho číhá za každým rohem fůra. Fotografický záznam je v albu 44. sraz průmyslovky. 

 

 Čtěte dále, ještě to nekončí ...

Pojďme se srazit po 44. letech

Milé spolužačky, milí spolužáci.

Pozor změna: z důvodů provozních problémů bude Stará kuželna 14.10.2022 zavřená a proto se sraz přesouvá o týden na 21.10.2022 od 17:00.
 
První pátek v říjnu je opět obsazen, takže je na Staré Kuželně objednán stůl na pátek 21.10.2022 od 17:00 . Alespoň to letos nevychází na volby. 
 
Těším se na vás.
Zdenál.

Sraz po 43 letech

Možná to je tím Covidem, možná jen prostě stárneme, ale vypadá to že se moc rádi vidíme ... díky všem, co si našli čas na setkání.

Fotografický záznam je v albu Sraz po 43 letech.

Pojďme se srazit po 43. létech

 Milé spolužačky, milí spolužáci.

První pátek v říjnu byl už v srpnu obsazen a tak nám to letos opět vyjde na volby ... nakonec to je asi lepší program. Takže stůl na Staré Kuželně je objednán na 8. října 2021 od 17:00 na jméno Zdeněk Kamrla. Snad se do té doby něco nezvrtne a opět se uvidíme.

Sraz po 42 letech

Letos jsme se sešli v pravidelném termínu prvního říjnového pátku opět na Staré Kuželně. To už Covid začínal docela řádit a to jistě ovlivnilo počet účastníků. Nicméně jsme sraz stihli za pět minut dvanáct, opatření se od té doby jen stupňují. 

Fotografický záznam je v albu Sraz po 42 letech.

Pojďme se srazit po 42. létech

Milé spolužačky, milí spolužáci.

Nastal opět první pátek v říjnu a tak jsem objednal na 2. října 2020 od 17:00 stůl na Staré Kuželně. Čekal jsem do poslední chvíle na vývoj aktuální situace a je to spíš horší a horší. Včera jsem tam měl sraz fotografů a vše proběhlo v pohodě, takže asi tak. Pokud se tedy navzdory všemu chcete vidět, budu se na vás v pátek těšit.
 
 

Už se kácí v našem lese

 Se zármutkem oznamujeme, že dne 22. prosince 2019 zemřel po krátké a těžké nemoci náš spolužák Jan Moucha. Poslední rozloučení se koná 28. 12. 2019 ve 14 hodin v kostele sv. Jana Křtitele v Újezdě u Uničova, kde bude po církevním obřadu pochován do rodinného hrobu. Vzpomínka na Honzu je v albu Jan Moucha.

Sraz po 41 letech

 Fotky ze srazu jsou v albu Sraz po 41 letech.

Pojďme se srazit po 41. létech

Milé spolužačky, milí spolužáci.

Letošní malý sraz se poněkud vymkl z obvyklých termínů z důvodu má zaneprázdněnosti a také dočasného uzavření Staré Kuželny. Nicméně, kdo máte zájem, tak stůl pro cca 10 osob je rezervován na čtvrtek 28. listopadu 2019 od 16:00 právě na Staré Kuželně. Ano, opravdu ve čtvrtek, protože všechny pátky už jsou v této provozovně obsazeny. Předpokládám že to je pouze dočasné vychýlení z kurzu a další rok se opět vrátíme k prvnímu říjnovému pátku. Místo už skoro všichni znáte a kdo ne, tak podrobnosti jsou na odkazu na Kuželnu. 
 

Zpráva ze srazu po 40. letech

Syndikovat obsah