Skip to Content

Založení webu

Dnes je 4. září 2008 a já právě spouštím tento webík. Je to přesně měsíc před plánovaným srazem spolužáků výše zmíněné třídy po 30 letech. No a hlavně pro ně je tento web určen. Primárním cílem je prostor pro sdílení  informací, fotografií a kontaktů. Jednoduše řečeno je zde možno si pokecat a to zatím formou strukturovaných diskusí a komentováním fotografií. Sekundárním cílem je pak sběr kontaktů pro organizaci dalších srazů a prezentace fotek ze srazů minulých.

Pro využití všech služeb webu se musíte přihlásit. Pokud ještě uživatelskou registraci nemáte, musíte ji provést prostřednictvím odkazu pod přihlašovacím polem. Pro platnou registraci musíte mít funkční e-mailovou schránku, do které bude zasláno přihlašovací heslo. Při zadání e-mailu se tedy nesmíte splést.

Registraci automaticky obdrží kdokoliv, kdo má zájem se k této komunitě přihlásit. Současti registrace je slib slušného chování na tomto webu. Kdo se nebude chovat slušně, bude mu použití webu znemožněno. V registračním formuláři je nutno zadat informaci o tom, zda je registrovaný uživatel spolužákem E-IV.A. Po ověření této informace bude spolužákovi poskytnuto více informací než ostatním uživatelům. Například seznam kontaktů na ostatní spolužáky.

Obsahu zatím není moc, ale s tím mi snad postupně pomůžete. Pokud se to ovšem ujme a bude tady nějaký cvrkot. Pokud bude o provoz webu zájem, zprovozním postupně další služby, jako uživatelské přispívání do galerie, psaní článků, blog, chat a podobně. Pokud zájem nebude, nic se nestane.

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky, návrhy a podobně, pište na adresu spse@kamrla.eu nebo po přihlášení použijte kontaktní formulář. Základní popis je ve stručném návodu k použití.