Skip to Content

Zpráva ze srazu po 39. létech

Protože Na Kuželně bylo letos plno, sešli jsme se U Dvořáčků. V množství menším než malém, ale zato s mnohým překvapením. Nebudu to popisovat, všechno je v galerii na fotkách. Letos jsou černobílé tak jako v době naších školní let … to proto, že mám nový mobil, který má druhý, čistě černobílý foťák … no nevyzkoušejte to … Ivo Ullman byl opět v době srazu mimo Česko a opět poslal panáka pro všechny. Ivo, díky ... zvolili jsme Four Roses, geograficky to bylo Kanadě nejblíže. 

Příští sraz bude velký … po 40. létech (pořád to počítám na léta jako roční období a nikoliv roky, proto to dlouhé „é“). Tedy možná, protože možná o velký sraz ani není zájem. Usuzuji tak z počtu námětů, které mi přišly na loňskou výzvu jak si ten sraz představujete. Chcete hádat kolik jich bylo? … to byste neuhodli … asi jeden … No nic, jistý je pouze termín a to sobota 6. října 2018, alespoň tuto výjimku uděláme i kdyby nás opět mělo být jen pár. Na srazu jsme se dohodli, že vás všechny oslovím anketou a jaký druh srazu máje zájem a na základě výsledků se rozhodneme … udělám to po Vánocích v novém roce. 

Jinak jsem zase hovořil o projektu Week of Life pro který pracuji a slíbil jsem odkaz na Adventní punč 2018 … je to už příští sobotu 2.12.2017, pokud byste se někdo chtěli přidat. Loňská zpráva je zde.

V Ostravě 24. listopadu 2017
zapsal Zdenál