Skip to Content

Pojďme se srazit po 40. létech

Milé spolužačky, milí spolužáci. 

Je to tady, od naši maturity uběhlo 40 let a to není zas tak moc a tak pojďme oslavit, že jsme ještě pořád tady. Všechno jsme už společně probrali v emailové korespondenci a došli k následujícímu  scénáři.

Skupina

  • Třídní sraz po 40. létech se koná v sobotu 6. října 2018.
  • Nejprve navštívíme školní budovu na adrese Zengrová 1, kde po 40 letech opět zasedneme do lavic, porovnáme co všechno se změnilo a pokusíme se každý o nějakou osobní vzpomínku.
  • Sraz před školou je nejpozději do 11:00, kde vstoupíme do budovy.
  • Do cca 12:30 se přesuneme do restaurace Stará Kuželna, kde ve 13:00 oficiálně bude zahájen sraz. Komu se nechce do školy, přijde přímo na Kuželnu
  • Po obědě je tradiční hodina dějepisu, tedy každý o sobě stručně řekne co aktuálně dělá a co ho baví, kolik má za sebou operací a plastik, kolik přibylo vztahů, dětí a vnoučat a tak podobně.
  • Budeme mít projektor a budeme promítat smyčku vzpomínkových fotek. Pokud pošlete na adresu zdenek@kamrla.eu současné fotografie své rodiny a aktivit, tak je do smyčky v časové ose zařadíme a budou součásti promítání … maximálně 10 fotografií na osobu. Pokud fotografie přinesete fyzicky na sraz, pokusíme se je v průběhu odpoledne zařadit i tak.
  • Následuje prezentace ve formě podpisů na tablo a společné fotografování s tablem. 
  • Posledním bodem programu je volná zábava do ztracena.

 

V této chvíli, tedy na počátku září 2018 je na sraz přihlášeno 23 spolužáků a závazný vklad 500,- Kč zaplatilo 19 spolužáků. Přehled máte všichni k dispozici prostřednictvím odkazu na adresář spolužáků, který jste obdrželi emailem.

Podle zaplacených vkladů bude kolem 20.9.2018 závazně objednáno jídlo a tak prosím nejpozději do 15.9.2018 platbu proveďte převodem částky 500,- Kč na číslo účtu 7115513/0300, variabilní symbol 40 a do sdělení příjemci uveďte své rodné příjmení

Vklad zahrnuje náklady na celkovou organizaci srazu, přípitek, oběd se základními nápoji a kávu se desertem. Další konzumaci si každý účastník platí sám na individuálním účtu. Výjimkou jsou pozvaní učitelé profesorka Vrožinová a profesor Pauček, kteří jsou našimi hosty.

Posledních 10 let je celkem důkladně zaznamenáno zde na webu, scházeli jsme se každý rok a tak se snad všichni poznáme. Také je na webu o každém srazu zpráva, všechno je dostupné zpětným listováním na hlavní straně.  Pokud jste zapomněli své heslo, je v přihlašovacím okně nástroj pro jeho nové nastavení (Zaslat nové heslo) … nové heslo vám přijde do emailu, pod kterým byla před 10 lety registrace provedena. 

Zpráva z velkého srazu 30 je zde. Připomínám že nás bylo 28 z celkových 41. Ještě nějaké zajímavé odkazy:

Adresář je zveřejněn pouze prostřednictvím emailu, je v něm aktuální stav kontaktů ... dostane se k tomu jen ten, kdo má tento odkaz, tak s tím prosím zacházejte opatrně. Pokud v adresáři něco nesedí a znáte správné údaje, tak mi to prosím napište. Také prosím informujte spolužáky, kteří nemají v seznamu email nebo je tam označen jako nefunkční. 

Pro statistiky je tady přehled kdo se zúčastnil kterého srazu. Celkem se od srazu 30 alespoň jednou na nějakém srazu objevilo 29 spolužáků.

Děkujeme Radimu Adamovi za zajištění promítací techniky a Haně Ronovské Kusynové za spolupráci při kontaktování spolužáků a zajištěné desertu.

To je (snad) vše, těší se na vás přípravný výbor
Kamrla – Maceček - Ullman

Kontakt:

Zdeněk Kamrla
602727052
zdenek@kamrla.eu