Skip to Content

Zpráva ze srazu po 33. létech

KouleTřiatřícítka byla ve znamení bowlingu. Mírné zmatky ze začátku to jen zpestřily. Martin mne dovezl téměř přesně na šestou, kdy zrovna všichni vstávali a přesunovali se na bowling. Tam jsme dozvěděli, že to nemáme od šesté, ale od sedmé a tak jsme se zase přesunuli zpět ke stolu. Kdy se stala chyba, jsem neodhalil. Nejspíše u mne, pravděpodobně jsem informaci od Macečků chybně zapsal.

 

Takže jsme ještě hodinu seděli a klábosili. Tentokrát se moc nevzpomínalo, ale možná jsem pozdním příchodem o vzpomínky přišel. V sedm jsme nastoupili na bowling. V té době postupně odešel Honza a pak Hanka, kteří vůbec hrát nezačali.

Já jsem z pochopitelných důvodů neměl hrát v úmyslu, ale během hry byl odvolán Radim a tak jsem pak pokračoval za něho. Bowling se sádrou na noze, to je pro mne úplně nové zkušenost.

Potvrzuje ale moji teorii, že člověk se každý den dozví něco nového. Opět byly na začátku drobné zmatky, ale pak nás hra pohltila a z mého pohledu to bylo bezvadné. Fotodokumentace je v galérii.

Ve výsledku tedy za sraz dorazili, v rodných jménech a v pořadí jak jsem seděli u stolu:
Jan Štěpanovský, Naďa Fajkusová, Hanka Bělková, Radim Adam, Martin Maceček, Anička Krayzlová, Ivo Ullman, Taťána Šoralová a Zdeněk Kamrla.

Hráči

Na bowlingu se různě prostřídali a postupně hráli:
Radim Adam, Martin Maceček, Anička Krayzlová, Ivo Ullman, Taťána Šoralová a Zdeněk Kamrla.

Otázka „co příští rok?“ tam několikrát padla. Nechám to samozřejmě na vás všech, tak si to rozmyslete a hlasujte prostřednictvím nové ankety. První říjnový pátek v příštím roce vychází na 5. října 2012. Nikde jsem zatím nic nedojednával, takže na to máme cca 10 měsíců čas. Já se osobně přikláním k tomu to ještě jednou zopakovat. Prostředí se mi moc líbilo. Měl jsem vynikající Carpaccio, bowlingová dráha je ve velmi dobrém stavu (teda kromě jedné hranaté koule) a obsluha velmi příjemná. V roce 2013 půjdeme určitě do Maxima, bude to výroční pětatřicítka.

Opět stejně jako loni děkuji mnohokrát Martinovi a Táně Macečkovým za dopravu na sraz i zpět domů. Moc mi to pomohlo a jsem jejich velkým dlužníkem.
 
Tak asi tak. Mějte se všichni hezky a zase někdy.

V Ostravě 8. října 2011 zapsal
Zdenál