Skip to Content

Vážené spolužačky, spolužácí

Obrázek uživatele Brutus

děkuji za příležitost vyjádřit se k nadchízejícímu srazu E-IV A. Zvláštní poděkování Tobě, Zdeňku, bývalý spoluuživateli lavice, za Tvůj čas a um při přípravě stránek. A smozřejmě totéž i ostatním spoluorganzátorům, jmenovitě Hance.
To je to hezké. Teď to horší. Zhruba před třicetišesti lety mi řekli, že dostanu svůj první občanský průkaz. Hrůza a děs. Jsem starý mamá to kousek do důchodu a už brzy umřu. Teď to samé. 30 let od maturity. Jsem už starý, kousek do důchodu a už brzy umřu. Kdybych náhodou nevydržel do 4. října L.P. 2008 13:00 SEČ prosím o minutku řevu.
Zmatek. Prohlížel jsem si tyto stránky, Budiž, ty staré, i přes přechozeného Altzhaimera, mi ještě něco říkají. Ale ty nové? Kdo jsou Ti lidé, co ta cizí ženská jména? Proto, bych rád poprosil návštěvníky webu, pokud jste posledních pár (30) letech prodělali nějakou patrnější změnu vzhledu, zvláště Vy, milé dámy (barva vlasů, plastika) uvedli svou současnou podobu. Jdu příkladem a fotku jsem odeslal. Původně měla následovat po tomto psaníčku, ale nějakou shodou okolností je tam dřiv, neb původní psaní se minějak vymazalo. Patrně neodborným zacházením.
Ahojky všem.
Břeťa